AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelleri Aşan Öğrencimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ dan Tebrik...

Engelleri Aşan Öğrencimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ dan Tebrik...

                Okul Müdürü Mehmet İVECEN ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı makamında ziyaret eden Hilmi YILMAZ; köy okullarına kitap ve kırtasiye yardımında bulunmak için yaptığı proje hakkında bilgiler vererek sosyal sorumluluk görevini yerine getirmekten dolayı duyduğu mutluluğu belirtti. Toplumumuzda engelli bireylerin de bir şeyler yapabileceğini kanıtlamış olmanın gururunu yaşadığını belirtti.

 

                 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; özel öğrencimiz Hilmi çok anlamlı bir proje yapmış ve ihtiyaç sahibi öğrencilere katkıda bulunmuştur diyerek kendisini ve ona destek olan okul idaresi ile öğretmenlerine teşekkür ettiğini belirtti. Bu projenin diğer okullarda da yaygınlaştırılıp, daha fazla ihtiyaç sahibi öğrenciye ulaşılmasının hedeflenmesi gerektiğini vurgulayarak kendisinin de destekçisi olacağını söyledi. Ziyaret hatıra fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.