AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engellerine Umut Olacağız Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti...

Engellerine Umut Olacağız Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün “Engellerine Umut Olacağız” adlı Erasmus + projesinin ikinci hareketliliği Hollanda’ya gerçekleştirildi.

Dislektik ve diğer özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin farkındalığı ve tanılanmasına dönük projede, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde “sekiz” konsorsiyum üyesi ilkokulumuz idarecileri ve öğretmenleri, Disleksi nedir, Disleksi Belirtileri, Okulda Disleksi, Dislekside Prosedur, Dislekside Öneriler, Diskalkuli ve özel eğitim ihtiyacı olan bireyler için teknolojik çözümler konularında eğitim aldılar.

Sekiz konsorsiyum üyesi ilkokulumuz idarecileri ve öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ‘a aldıkları eğitimleri, izlenimleri ziyaret ederek aktardılar. “Engellerine Umut Olacağız” adlı Erasmus + projesi hazırladıkları için teşekkür ettiler.

Ziyaret birlikte fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.