AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus Plus’ın 30.Yıl Kutlama Programı’na İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Katıldı...

Erasmus Plus’ın 30.Yıl Kutlama Programı’na İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN katıldı.
Erasmus Plus’ın 30.Yıl Kutlama Programı’na İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Katıldı...

Erasmus Plus’ın 30.Yıl Hikâyesi etkinlikleri kapsamında, Erasmus Plus programlarına yönelik farkındalığın artırılması, kazanımlarının daha geniş kitlelerle paylaşılması amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde ilimizde ki  Avrupa Birliği Projelerini  tanıtmak ve projelerin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla 31.10.2017 tarihinde Erasmus Plus’ın 30.Yıl kutlama programı yapıldı.

  Programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa SAĞBAŞ,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Md. Dr. Yunus TORTOP, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz,  idareci, öğretmen ve akademisyenlerin katıldığı kutlama programında, 2017 Yılında Erasmus Plus Programları kapsamında proje başvuruları kabul edilen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi / özel okul ve kurumların proje lansman sunumları yapıldı.

            Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Erasmus Plus’ ın 30.yıl videosu sunulmasının ardından programda açılış konuşmalarını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN,  2017 Yılında Erasmus Plus Programları kapsamında proje başvuruları kabul edilen resmi/ özel okul ve kurumların toplam proje sayısının 23 olduğunu belirterek, Erasmus Plus programına katıların yabancı dil, girişimcilik, ekip çalışması, zaman yönetimi ve sosyalleşme gibi birçok alanda beceri kazanacaklarını belirten YALÇIN, Avrupa Birliği ülkelerine yapılacak olan bu hareketliliklerle ülkemizin, ilimizin, kültürümüzün, tanıtımının gerçekleşeceğini, bilgi alışverişinin sağlanacağını ve katılımcıların birer kültür elçiliği görevini üstleneceklerini ifade etti.

 

Program Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumların proje lansman sunumlarının izlenmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

31-10-201731-10-201731-10-201731-10-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.