AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus Projeleri Kapsamında İlimize Gelen Heyeti İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Makamında Kabul Etti...

Erasmus Projeleri Kapsamında İlimize Gelen Heyeti İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Makamında Kabul Etti...

İtalya, Macaristan, Makedonya ve Bulgaristan’dan gelen heyet ile Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Uğur TOZAN ziyarete katıldı. Erasmus+’ın 30. Yıl Hikâyesi Etkinlikleri kapsamında, Erasmus+ programlarına yönelik farkındalığın artırılması, faydalarının ve kazanımlarının daha geniş kitlelerce paylaşılması amacıyla; konusu “CAREER PLANNING IN ONLINE BUSINESS” olan değişim projesinin, meslek lisesi öğrencilerinin mezuniyet sonrasında kariyer edinme sürecinde kullanabilecekleri elektronik ticaret, internet okuryazarlığı ve dijital becerilerinin artmasına yönelik bilgi alışverişi, atölye çalışmaları ve seminer faaliyetlerini kapsadığını belirterek proje hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a bilgi verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN da konuklarımızı ilimizde ağırlamaktan onur duyduğunu belirterek bu anlamlı projede emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

15-01-201815-01-2018

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.