AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geliştiren Anne- Baba Kitap Okuma Projesinde Ödüller Sahiplerini Buldu...

Geliştiren Anne- Baba Kitap Okuma Projesinde Ödüller Sahiplerini Buldu.
Geliştiren Anne- Baba Kitap Okuma Projesinde Ödüller Sahiplerini Buldu...

        Hürriyet İlkokulu ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin proje ortaklığında yürütülen çocuk yetiştirmek konusunda anne babaları bilinçlendirmek amacıyla başlatılan projeye 80 velimiz katıldı. Dereceye giren velilerimizi ödüllendirmek amacıyla Hürriyet İlkokulu konferans salonunda tören yapıldı. Ödül törenine  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK, okul idarecilerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizin katıldı.

        Projenin başvuru sahibi olan sınıf öğretmeni Selda KOCA ödül töreninde yaptığı konuşmada gerçekleştirdikleri bu projede değerli velilerimiz ve kıymetli öğrencilerimiz arasında yaşanan sıkıntıların bir nebze olsun hafifletilmesi amacını taşıyıp bu amaca büyük oranda ulaştıkları kanaatine varıldığını ifade etti. Proje için kitap temini sağlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Sayın Burhanettin ÇOBAN’ a ve maddi manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ a teşekkür etti.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ödül töreninde yaptığı konuşmada eğitimin yalnızca okulda  olduğunun düşünülmemesi gerektiğini ifade etti. Eğitimde öğrenci, öğretmen ve veli etkileşiminin çok önemli  olduğunun altını çizerek bu konuda azami özen gösterilmesi gerektiğini cümlelerine ekledi. Velilerimizin eğitim- öğretim sürecinde  öncelikle öğrenci ve öğretmenlerimize destek vermeleri gerektiğini belirtti. Böyle bir projenin tüm okullarımıza örnek teşkil etmesi gerektiğini belirten YALÇIN, projeye emek veren herkese teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

         Ödül töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  birinci olan velimiz  Selma ÖKTEN’e ,Şube Müdürümüz Gürbüz BIDIK  ikinci olan velimiz Fatma ÖZPINAR ‘ a , Okul Müdürümüz Hamza BAY ise  üçüncü olan velimiz Kübra EMİRDAĞ’ a  ödüllerini takdim etmesiyle son buldu.

13-04-201713-04-201713-04-2017

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.