AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gönüllü Akademisyenlerimiz Öğrencilerimizle Bilgi ve Birikimlerini Paylaşıyor...

Gönüllü Akademisyenlerimiz Öğrencilerimizle Bilgi ve Birikimlerini Paylaşıyor...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü arasında Süleyman Demirel Fen Lisemiz ile Toki Sosyal Bilimler Lisemizde pilot olarak uygulanacak proje kapsamında akademisyenlerimiz, öğrencilerimizle derslere başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Adem KARAKELLE ile Süleyman Demirel Fen Lisemizde Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden gönüllü öğretim görevlilerimizle buluşarak inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Akademisyenlerimizin derslerine katılan YALÇIN; " Bakanlığımız tarafından yayınlanan 2023 Vizyonunda Akademik Başarıyı en üst düzeye çıkarmak üzere yapılması planlanan hedefleri İlimiz okullarında uygulamaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Bu doğrultuda, 2019-2020 eğitim öğretim yılında İl Milli Eğitim müdürlüğümüze bağlı Süleyman Demirel Fen Lisemiz ile Toki Sosyal Bilimler Lisemizde akademisyenlerimiz öğrencilerimizle Matematik, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Fizik Kimya ve Biyoloji dersleriyle ilgili bilgi ve birikimlerini paylaşacak. Tamamen gönüllülük esasıyla öğrencilerimize ders veren öğretim görevlilerimize ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğümüze projeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sevgili öğrencilerim, sizlere rol model oluşturmak, hedef kazandırmak, değerler eğitimine akademisyen gözüyle bakabilmenizi sağlamak amacıyla çalışmalar yürüten öğretim görevlilerimizden azami ölçüde faydalanabilmenizi temenni ediyoruz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğretim görevlilerimize çalışmalarında başarılar dilemesiyle ziyaret sona erdi.

18-10-201918-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.