AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güreş Şampiyonası Türkiye Üçüncüsü Ahmet ŞAHAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti...

Güreş Şampiyonası Türkiye Üçüncüsü Ahmet ŞAHAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti.
Güreş Şampiyonası Türkiye Üçüncüsü Ahmet ŞAHAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı Makamında Ziyaret Etti...

Ülkemiz genelinde okul sporları kapsamında 1-2 Nisan tarihlerinde Çankırı’ da düzenlenen 15-16 yaş Güreş Şampiyonasında ilimizi Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğrencisi Ahmet ŞAHAN büyük bir başarıyla temsil ederek Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı öğrencimiz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Uğur TOZAN’ la birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencimizin başarısının ilimiz adına sevindirici bir durum olduğunu belirtti. Öğrencilerimizin okul derslerinin yanı sıra spor ve sanat dallarıyla ilgilenmelerinin geleceğimiz için umut vadettiğini ifade eden Sayın YALÇIN öğrencimizin başarısına destek olan herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüzün öğrencimize hediye takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sonlandırıldı.

07-04-201707-04-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.