AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Toplantısı Yapıldı...

Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Toplantısı Yapıldı...

Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Toplantısı, Sandıklı Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Konferans Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında Şube Müdürümüz Hüseyin BEBER, Sandıklı Milli Eğitim Müdürü Emin KARAOSMAN ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda,2019-2020Eğitim Öğretim yılında açılacak olan kurslar, Öğrenme Şenliği Etkinliğine yönelik planlama ve hazırlıkların yapılması, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) Projesi kapsamında verilecek eğitimler, Yabancı uyruklu kişilere yönelik okuma yazma kursları, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığımız arasında imzalanan protokol gereği görevlendirilen usta öğreticilerin iş ve işlemleri görüşüldü.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın Halk Eğitim Merkezi Müdürlerimize yürütülecek çalışmalar hakkında tavsiyelerde bulunarak başarılar dilemesiyle toplantı sona erdi.

06-11-201906-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.