AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezi ve Türk Anneler Derneğinin İşbirliği ile Hazırlanan Sergi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Tarafından Açıldı...

Halk Eğitim Merkezi ve Türk Anneler Derneğinin İşbirliği ile Hazırlanan Sergi  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Tarafından Açıldı.
Halk Eğitim Merkezi ve Türk Anneler Derneğinin İşbirliği ile Hazırlanan Sergi  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Tarafından Açıldı...

          Halk Eğitim Merkezi ve Türk Anneler Derneğinin işbirliği ile açılan 160 kursiyerli 4 serginin açılışına  Sayın Vali Yardımcımız  Dr. Adem Uslu, İl Milli Eğitim Müdürümüz  Metin  YALÇIN, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü  Alper SEZER, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Murat DİKTAŞ, kurum amirleri, basın mensupları ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı.

 

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yapılan çalışmaların el emeği, göz nuru olduğunun altını çizerek. Kursiyerleri ve öğretmenlerimizi tebrik ettiğini ifade etti. Açılış sergi alanının gezilmesiyle sonlandı.

09-05-201709-05-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.