AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a Projelerini Tanıttı…

Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a Projelerini Tanıttı…

Ziyarette Okul Müdürü Mehmet Vehbi GÖKTAŞ, Müdür Başyardımcısı Raif SAĞLAM, Müdür Yardımcısı Süleyman KAŞTAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´a okullarında gerçekleştirecekleri etkinlik ve projelerle ilgili bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; Hattat Ahmet Karahisari Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu idarecilerinin akademik başarı, kültürel, sosyal, sportif etkinlikler ,iç ve dış paydaşlarla ilişkiler, ulusal ve uluslararası projeler ile okul tanıtımı alanlarında planlanan, uygulamaya konacak projelerinin çok faydalı olduğunu belirtti. Projelerin tamamının öğrenci, öğretmen ve veli desteği ile planlanmış olmasının da ayrıca önem arz ettiğini ifade etti.2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür ettiğini belirterek okul idarecilerimizi tebrik etti.

Ziyaret okul idarecilerinin İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a birifing vermesiyle  sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.