AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Desteği İle İlimiz Bir Okul Daha Kazanıyor…

Hayırsever Desteği İle İlimiz Bir Okul Daha Kazanıyor…

İscehisar İlçesi Çukur Mahallesi TOKİ alanına yapılması planlanan 16 derslikli ilkokul yapımı için Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ ,Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Hayırsever işadamı Mehmet ÖZCAN  arasında protokol imzalandı.

 Protokol imza törenine Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ ve Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet ÖZCAN ile İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 Protokol imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından İscehisar İlçemize yapılması planlanan 16 derslik Karamehmet Aliye Ana İlkokulu hakkında Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ’a bilgi verildi.

 Protokol imza töreni İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’ın emeği geçen Kara Mehmet Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti. yetkililerine teşekkür etmesiyle son buldu.

25-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.