AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz İle Protokol İmzalandı…

Hayırseverimiz İle Protokol İmzalandı…

İlimiz Merkez Anıtkaya Köyünde yapılacak olan 8 derslikli ilkokul yapımı için Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İpeks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Süleyman TOROS arasında protokol imzalandı.

Protokol İmza Törenine Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Hayırsever İpeks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş  Murat Süleyman TOROS ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Protokol imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından İlimiz Merkez Anıtkaya Köyüne yapılacak olan 8 derslikli İlkokulunun ‘’Faik Deniz İlkokulu’’ adının verileceği hakkında Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ’a bilgisini verdi.

Protokol imza töreni İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’ın emeği geçen İpeks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Üyelerine  ve Hayırsever Murat Süleyman TORAS’a teşekkür etmesiyle tören sona erdi.

03-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.