AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz Tarafından Yaptırılacak İlkokulun Protokolü İmzalandı...

Hayırseverimiz Tarafından Yaptırılacak İlkokulun Protokolü İmzalandı...

İlimiz Bolvadin İlçesinde Hayırsever Mevlüt SOYDAN tarafından yaptırılarak hibe edilecek olan 8 derslikli Hatice-Habib Soydan İlkokulu inşaatına ait Afyonkarahisar Valiliğimiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Hayırseverimiz arasında düzenlenen protokol imzalandı.

Bolvadin İlçe Kaymakamlığı'nda düzenlenen imza törenine Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ, Bolvadin Kaymakam Vekili Mehmet Miraç TOPALOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Hayırseverimiz Mevlüt SOYDAN katıldı.

İmza töreni öncesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, yapılması planlanan İlkokulumuz hakkında bilgiler verdi.

Protokol imza töreninde konuşan Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ; "Hayırseverlerimiz her geçen gün yeni yatırımlarla bizlerle birlikte oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Başarı halkın kamu ile birlikte olması ile gelir. Eğitimde alt yapıda önemli bir başarıyı sağladık. İnşallah eğitimi üst yapısındaki başarı ile de taçlandırmış oluruz. Hayırseverlerimizin eğitime katkıları bizlere itici bir güç oluyor. Bizler genel idaremizin, özel idaremizin imkânlarıyla önemli bir oranda yatırımları yapıyoruz ama hayırseverlerimizin bizim yanımızda olması, hayırseverlerimizin eğitim yatırımlarıyla devletimizin yanında olması bizim çalışma azmimizi, heyecanımızı ve bu yöndeki gayretimizi artıyor. Ben Soydan ailesine, yatırımcımız Mevlüt beye teşekkürlerimi sunuyor, ilkokulun ilçemize, ilimize ve eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hayırseverimize, ilimiz eğitimine sağladığı katkıdan dolayı teşekkür ederek 8 derslikli Hatice-Habib Soydan İlkokulunun ilimize, eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Hayırseverimiz Mevlüt SOYDAN'ın karşılıklı imza atması ile protokol imza töreni sona erdi.

18-11-201918-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.