AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hisarbank 100.Yıl Ortaokulu Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti…

Hisarbank 100.Yıl Ortaokulu Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Hisarbank 100.Yıl Ortaokulu Müdürü Fahri YALÇIN, Müdür Yardımcısı Murat AKYAYLA ve 7.sınıf öğrencilerimizi makamında kabul etti. Hisarbank 100.Yıl Ortaokulu ‘nun ,3 N (Ne Olsam?  Neden Olsam? Nasıl Olsam?)projesi ile çocukların gelecekte seçebilecekleri mesleklere dair kişilerle tanıştırarak, onları örnek almalarını sağlamak ve o makamlara gelebilmek için daha fazla çalışmaları gerektiğini benimseterek görevlerinde daha iyi hizmet etmelerini sağlamak maksatlı ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; öğretmenliğin çok kıymetli bir meslek olduğunu, tüm meslek gruplarının çok önemli olduğunu ifade etti. Asıl amacımızın ülkemiz için çalışmak olduğunu, büyük –küçük herkesin elinden gelenin en iyisini yapması gerektiğini belirtti. Öğretmen olmaktan gurur duyduğunu ve daima derse girmenin heyecanını yaşadığını sözlerine ekledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın öğrencilerimize hediye takdimi ve fotoğraf çekilerinin ardından ziyaret sona erdi.

21-12-201821-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.