AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hisarbank 100.Yıl Ortaokulu’ndan Türkiye Birincisi...

 Milli Eğitim Bakanlığınca 8. sınıflar için uygulanan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı ikinci dönem sonuçları açıklandı.
Hisarbank 100.Yıl Ortaokulu’ndan Türkiye Birincisi...

2015 Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) tam puan alan Hisarbank 100.Yıl  Ortaokulu  öğrencisi Eslem AYVA’yı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürbüz BIDIK’ı,Okul Müdürü Fahri YALÇIN’I ,Müdür Yardımcısı Osman DURAN’ı  İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN makamında kabul etti.

2015 TEOG-2’de altı branştan sorulan tüm sorulara  doğru cevap vererek Türkiye birincileri arasında yer alan Eslem AYVA,  İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Kabul´de konuşma yapan Metin YALÇIN, “Öncelikle öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ediyorum. Bu başarıyı elde ederek okulun ve kendi adına büyük bir başarı gösterdin. Bu başarıda pay sahibi olan aileni, emeği geçen öğretmenlerini  ve okul idaresini tebrik ediyorum. Başarılarının da artarak devam etmesini diliyorum.”dedi.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.