AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İbrahim ÖZKUL´un Ardından...

Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber... Hiç güzel olmasaydı ölür müydü peygamber?Öleceğiz müjdeler olsun, müjdeler olsun! Ölümü de öldüren Rabbe secdeler olsun! (NFK)
İbrahim ÖZKUL´un Ardından...

            Eğitimci, gönül adamı, güzel insan.  02 Eylül 1964’te Afyonkarahisar İhsaniye Bozhüyük Köyü’nde dünyaya geldi. 1983’te Afyon İmam Hatip Lisesini bitirdi. Aynı yıl, Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği  bölümüne  girdi. 1988’de Artvin Hopa Lisesine Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak atandı. 1992’de Polatlı Topçu ve Füze Okulu ve Kurslar Tabur Komutanlığında askerliğini Yedek Subay olarak yaptı. 1993’te Afyonkarahisar Merkez Hacı Ahmet Özsoy Ortaokuluna tayini çıktı. Daha sonra Afyonkarahisar Sandıklı İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinde görev yaptı. 1996’da Afyonkarahisar Merkez Afyon Milli Piyango Anadolu Lisesine tayini çıktı. Bu okulda on yıl görev yaptıktan sonra 2006’da Afyonkarahisar Merkez Kocatepe Anadolu Lisesine tayini çıktı. 2008 – 2012 yıllarında Afyonkarahisar Merkez Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu. 2012’de Afyonkarahisar Merkez İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görevlendirildi.  2014’te Afyonkarahisar Merkez Sahipata Anadolu İmam Hatip Lisesine Okul Müdürü olarak atandı. 30 Aralık 2014’te geçirdiği beyin kanaması neticesinde tedavi gördüğü Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesinde 28 Ocak 2015’te hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi büyük bir katılımla İhsaniye Bozhüyük Köyü’nde aynı gün toprağa verildi.

            İbrahim ÖZKUL bu görevlerinin yanında çeşitli dernek, vakıf, cemiyet, sendika gibi STK’larda çeşitli hizmetlerde bulundu. Evli ve beş çocuk sahibiydi.

            Merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve dostlarına sabır dileriz.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.