AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı...

Vali Yardımcımız Sayın Erhan GÜNAY önderliğinde İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’inde yapıldı.
İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı...

          Toplantı sırasında Vali Yardımcımız Sayın Erhan Günay kurum ve kuruluşların işbirliğiyle çalışarak, açılan kursların işbirliğiyle devam etmesi gerektiğini belirtti.

           Müdürlüğümüz tarafından yapılan açıklamada ilimiz genelinde açılan kurslarla ilgili bilgiler paylaşıldı. Açılan kurslarımızdan bazılarının öne çıktığı ve daha çok ilgi gördüğü belirtildi. Özellikle okuma-yazma, mesleki ve teknik eğitim, kişisel gelişim kursları ve Okullar Hayat Olsun adlı projelerimiz kapsamında elde edilen veriler paylaşıldı. Bu kurs ve projelerin diğer kurum ve kuruluşlarca desteklendiğinin altı çizildi. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş olan çocuk oyunlarıyla ilgili tüm okullarda yapılan faaliyetler de kısaca paylaşıldı.

         Toplantıda bulunan müdürlerimiz açılacak kurslar ve hazırlanacak projeler konusunda hassasiyetle yaklaştıklarını, açılacak olan kurslara destek vereceklerinin altına çizdiler.

 

          Toplantı sırasında Afyonkarahisar’ın tanıtımını yapacak ortak bir protokol oluşturulması gerektiği belirtildi. Hazırlanacak protokolde tüm kurum ve kuruluşların yapacakları faaliyetleri ve açılacak kursları yayın organları aracılığıyla Afyonkarahisar Halkına duyurulması gerektiği belirtildi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.