AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Kurulu Toplantısı Vali Mustafa TUTULMAZ’ın Başkanlığında Yapıldı…

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Kurulu Toplantısı Vali Mustafa TUTULMAZ’ın Başkanlığında Yapıldı…

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda Sayın Vali Mustafa TUTULMAZ’ın Başkanlığında yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN , şube müdürlerimiz, ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.        

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  açılış konuşmasında Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerinin çok önemli olduğunu ifade etti. Yetişkin eğitiminde ilimizde önemli adımlar atıldığını ve bu konuya azami özen gösterilerek çalışmaların artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ; Genel değerlendirme sonucunda çok yol alındığını ,iyi yetişmiş kılavuzlar yetiştirilmesi ve alan çalışmalarının artırılması gerektiğini ifade etti. Aktif çalışarak yeni fikirler üretilmesi gerektiğinin altını çizerek yetişkin eğitiminin önem taşıdığını sözlerine ekledi.

Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat DİKTAŞ kısa bir slayt sunumu eşliğinde katılımcılara bilgiler aktardı. 2017-2018 eğitim-öğretim yılı Hayat Boyu Öğrenme faaliyet planı çerçevesinde tüm/kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarının açtıkları kurslar ve yaptıkları faaliyetlerle  ilgili protokol üyelerini bilgilendirdi. Toplantı sırasında açılan ve açılacak kurslarda karşılaşılan sorunlarla ilgili konular görüşülerek toplantıya katılan kurum ve kuruluş temsilcilerinin görüş ve önerileri alındı.

Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ve önerilerin alınmasıyla sona erdi.

26-09-201826-09-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.