AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Erkmen Ortaokulu ve Erkmen İmam Hatip Ortaokulu Yıl Sonu Sergisinin Açılışını Yaptı...

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Erkmen Ortaokulu ve Erkmen İmam Hatip Ortaokulu Yıl Sonu Sergisinin Açılışını Yaptı...

Park Afyon Alışveriş Merkezinde öğrencilerin başarılı çalışmalarından oluşan karma resim sergisinin açılışı yapıldı. Açılışa İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Erkmen Belediye Başkanı Memduh KUŞ, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, okul müdürlerimiz, öğrenciler ve veliler katıldı.

Erkmen Ortaokulu ve Erkmen İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından bir yıl boyunca hazırlanan resimler sergilendi.Öğrenciler, öğretmenler, veliler ve alışveriş merkezi ziyaretçileri de sergiye büyük ilgi gösterdi.

5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin öğretim programında yer alan konularla ilgili yapmış oldukları 250 eserin yer aldığı sergi açılışını yapan Sayın YALÇIN; öğrencileri tebrik etiğini belirterek başarılarının devamını diledi.

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, sergideki resimleri inceleyerek eserlerin sahibi olan öğrencilerimizle resimlerin tekniği ve yapılışıyla ilgili bilgi alarak sohbet etti. Sergi hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

23-05-201823-05-201823-05-201823-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.