AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Milli Eğitim Bakanlığımızın Yayınladığı 2023 Vizyon Belgesi Değerlendirme Toplantısına Katıldı…

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Milli Eğitim Bakanlığımızın Yayınladığı 2023 Vizyon Belgesi Değerlendirme Toplantısına Katıldı…

Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesini değerlendirmek üzere, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Maarif Müfettişleri Koordinatörümüz ve Şube Müdürlerimiz katıldı.

Toplantıda birim amirlerimiz 2023 Vizyon Belgesinde kendi bölümleriyle ilgili konuları ve  bu konular doğrultusunda yapılacak çalışmaları rapor olarak sundu.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “2023 Eğitim Vizyonu’nun amacının çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen  bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı çocuklar yetiştirmek olduğunu” söyledi. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Vizyon Belgesinde yer alan hedeflerin eksiksiz yerine getirilmesi hususunda tüm birimlerimizin özveriyle çalışmasını talep etti.

Görüş ve önerilerin alınmasıyla 2023 Vizyon Belgesi Değerlendirme Toplantısı sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.