AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yıl Sonu Sergilerinin Açılışını Yaptı...

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Yıl Sonu Sergilerinin Açılışını Yaptı...

Park Afyon Alışveriş Merkezinde öğrencilerin başarılı çalışmalarından oluşan Yıl Sonu Resim Sergilerinin açılışı yapıldı. Açılışa İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz, okul müdürlerimiz, öğrenciler ve veliler katıldı.

Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu ve Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından bir yıl boyunca hazırlanan resimler ve maketler sergilendi.Öğrenciler, öğretmenler, veliler ve alışveriş merkezi ziyaretçileri de sergiye büyük ilgi gösterdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yaptığı açılış konuşmasında, eğitim öğretim içerisinde sanatın, resmin çok önemli olduğunu belirterek emekleri geçen öğrencileri ve öğretmenleri kutladı.  

İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, sergideki resimleri inceleyerek eserlerin sahibi olan öğrencilerimizle resimlerin tekniği ve yapılışıyla ilgili bilgi alarak sohbet etti. Sergi hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

31-05-201831-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.