AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kutlu Doğum Programı...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kutlu Doğum Etkinlikleri Final Programı Afyon Lisesi Konferans Salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Akgün CORAV, M.E.B. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İhsan ERKUL, İl Müftüsü Burhan İŞLİYEN, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih AKÇİL, MaarifMüfettişleri Başkanı Halil SEVGİ, Baro Başkanı Turgay ŞAHİN, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğrenci velileri ve çok sayıda misafirin dinleyici olarak katıldığı program, protokol konuşmalarını müteakip neşeli, düşündürücü ve eğitici bölümlerle dolu dolu geçti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kutlu Doğum Programı...

            Program İl merkezindeki tüm eğitim bölgelerinde, okullarda yapılan faaliyetlerin finali de denebilecek şekilde gerçekleştirilmiş olup, şiirler, tiyatro, ilahiler, oratoryo sunumları ile devam etti. Ödül töreni ile sonuçlandı. Sümer İmam Hatip Ortaokulu, Bolvadin Anadolu İmam Hatip Lisesi, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi İlahi grupları, Toki Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri İngilizce ilahileri, Atatürk Anadolu Lisesi öğrenci şiirleri birbirinden güzel duygular yaşattı seyircilere. Kadınana İmam Hatip Ortaokulu Mehteran Takımı geceye damgasını vurdu.

             Program sonunda M.E.B. Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İhsan ERKUL programda emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilere  teşekkür etti. Gelen öğrenci velilerine ve misafirlere iyi dilek ve temennilerde bulundu.

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.