AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Böbrek Vakfı Arasında Protokol İmzalandı...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Böbrek Vakfı Arasında Protokol İmzalandı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur ERK, Türk Böbrek Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Ali ARDA ve Şube Müdürümüz Betül ERSÖZ ÖZCAN makamında ziyaret etti.  

Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türk Böbrek Vakfı arasında protokol imzalandı. Protokol öğretmen, öğrenci ve velilerimizi böbrek sağlığı ve böbrek hastalıkları konularında bilinçlendirmeyi hedeflemektedir.

Türk Böbrek Vakfı temsilcileri tarafından ilimizde iki gün eğitim verilmesinin planlandığı, eğitimlerin 450 öğretmenimizin katılacağı ve eğitim sonunda tüm katılımcılara katılım belgesi hazırlandığı ve eğitim materyallerinin de dağıtılacağı ifade edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ,''Türk Böbrek Vakfı tarafından ilkokul ve ortaokullarımızda eğitim verilmesi bizim için çok önemli, öğrenci ve velilerimizin bu konuda bilinçlenmesi ve sağlıklı bir nesil yetişmesini önemsiyoruz. Türk Böbrek Vakfı Başkanı nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 'dedi.

Ziyaret, protokolün imzalanması ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

06-02-202006-02-202006-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.