AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ağaçlara 23. Dönem Korusuyla Sahip Çıkıyor...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ağaçlara 23. Dönem Korusuyla Sahip Çıkıyor...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz yeni yapılacak hizmet binası arsasında bulunan ağaçları özenle taşıdı. Nakil işlemi yapılırken ağaçların zarar görmemesi için azami özen gösterildi. Doğayı korumayı hedefleyen müdürlüğümüz ve Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi son sınıf öğrencileri ağaçların nakli sırasında elinden gelen gayreti göstererek ağaçları doğayla tekrar buluşturdu. Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesi son sınıf öğrencileri öğretmenleri ile beraber okulun ön bahçesine Sedir fidanlarına 23. Dönem korusunda can suyu verdi12. sınıf öğrencilerimiz kendi adlarını taşıyacak olan bölüme fidanları dikerek yılsonuna kadar bakımlarını üstlendi. Böylece hem fidanlarımız kurtarıldı hem de 23. Dönem mezunlarımız hatıra ormanı oluşturdu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN emeği geçen herkese teşekkür ederken, ağaçları korumanın öneminin asla akıllardan çıkarılmaması gerektiğini de sözlerine ekleyerek öğrencilerimizin adını taşıyacak bir koru oluşturulmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

04-04-201804-04-201804-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.