AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz “Avrupa Gönüllü Hizmeti Etkinlikleri” kapsamında Akredite Oldu….

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE Birimi büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus + Programı kapsamında “Büyük Ölçekli Avrupa Gönüllü Hizmeti Etkinlikleri” için akredite olarak; Türkiye genelinde Malatya ve Mersin İl Milli Eğitim Müdürlükleri’ nden sonra 3. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kayıtlara geçti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz “Avrupa Gönüllü Hizmeti Etkinlikleri”  kapsamında Akredite Oldu….

Avrupa Gönüllü Hizmeti Etkinlikleri 2 haftadan azami 1 yıla kadar, 17-30 yaş arasındaki gençlerin ücretsiz ve tam zamanlı gönüllü hizmet sunmaları aracılığıyla kişisel sorumluluklarını ortaya koymalarına olanak tanımaktadır. Genç gönüllüler Avrupa çapında/uluslararası çapta gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde organize edilen faaliyetlere ve girişimlere katkı sunma fırsatını elde etmektedir. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün akreditasyon sözleşmesi 31.12.2020 yılına kadar geçerli olup ilimiz genelindeki gençlere bu anlamda ilk kez fırsat tanıyacak olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.