AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi (MEBİM) Türkiye Birincisi Oldu…

Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi (MEBİM) başta öğretmenlerimiz olmak üzere öğrenci, veli  ve diğer vatandaşlarımızdan çağrı yoluyla gelecek her türlü soru, talep, görüş, öneri, uygulama desteği  ve idari konulardaki başarıları etkin ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amacıyla faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda İletişim Merkezimizden 1 Mart 2012 tarihinden 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçen sürede pek çok vatandaşımıza hizmet verilmiştir.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi (MEBİM)  Türkiye Birincisi Oldu…

2018 yılında ise Bakanlığımızın bütün görev alanlarında vatandaşlarımızdan gelen çok sayıda başvuru cevaplanmıştır. Taşra Teşkilatı İletişim Merkezi Destek Bürolarının 2018 yılında MEBİM kapsamında gerçekleştirdiği faaliyetlere ilişkin yıllık rapor Bakanlığımız  Müşavirliğince hazırlanmıştır. Bu rapor neticesinde Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü en kısa sürede başvuruları cevaplayarak Türkiye birincisi oldu.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.