AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve AFAD İşbirliğiyle Yangın Eğitimi Kursları Başladı...

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili mevzuatlar gereğince İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün işbirliği yaparak hazırladıkları Yangın Eğitimi Kursları başladı. 
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve AFAD İşbirliğiyle Yangın Eğitimi Kursları Başladı...

İlimiz AFAD Müdürlüğü Hizmet Binasında açılış yapıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın ve İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet BULDAN katıldılar.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN konuşmasında verilen eğitimin çok önemli olduğunu, okullarımızda yangın eğitimine önem verilmesi gerektiğini ifade etti.

           1 Kasım 2016’da başlayıp 13 Aralık 2016 tarihinde sona erecek olan Yangın Eğitimi kurslarının, ilçelerde düzenlenecek 15´i için eğitim merkezi olarak Çay, Dinar, Sandıklı, Şuhut, Emirdağ ve Bolvadin ilçeleri, eğitimlerin ilk ve son 12´si için ise AFAD Afyonkarahisar Eğitim tesisleri eğitim merkezi olarak belirlenmiştir. Eğitimler AFAD Afyonkarahisar Sivil Savunma Uzmanları ve İl Koordinatör İSG Uzmanı Ahmet BIRTIL tarafından verilecektir. 28 kursta 1.580 personele Yangın Eğitimi verilmesi planlanmaktadır.

02-11-201602-11-2016

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.