AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzden İlk ISBN Numaralı Eser...

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yazdığı,  başarılı bir şekilde yürütüp tamamladığı EDES 2015 (Engelliler Destek programı) kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen “Benim İçin Önemlisin”isimli projenin çalıştayları geçtiğimiz aylarda tamamlandı ve Çalıştay sonuçları kitaplaştırılarak önemli bir eser ortaya konuldu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzden İlk ISBN Numaralı Eser...

        İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yazdığı,  başarılı bir şekilde yürütüp tamamladığı EDES 2015 (Engelliler Destek programı) kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen “Benim İçin Önemlisin”isimli projenin çalıştayları geçtiğimiz aylarda tamamlandı ve Çalıştay sonuçları kitaplaştırılarak önemli bir eser ortaya konuldu. Eserde üç farklı hedef kitle ile yapılmış olan çalıştayların tüm sonuçları; rehber öğretmenler,eğitim gönüllüsü eğitimciler ve engelli kamu personeli şeklindeki bölümler halinde yer almıştır. Eser, Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN´nın rehberliğinde AR-GE ekibi üyeleri Göktül AKPINAR, Bahri TURUNÇ, Yusuf Ali CANCA, Ömer BOZDAĞ, Nursefa KARA ve Gökben BAŞ´ın katkılarıyla yayına hazırlanmıştır. Ayrıca Müdürlüğümüzce yayınlanan eser TC.Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü tarafından ISBN numarası alınarak gurur kaynağımız olmuştur. Milli Eğitim Müdürlüğünün hassas tutumu nedeniyle çalıştaylarda eğitim alan her bireyin itinayla çevresindeki engelleri aşmaya çalışması çalıştayın başarıya ulaştığını göstermektedir.Bu eser çalıştaya katılma imkanı bulamamış meslektaşlarımıza,gönüllülerimize ulaştırılarak daha çok engeli yok etmeyi hedeflemektedir.Çalıştay sonuç kitabımızda proje kapsamında yapılan etkinliklerin fotoğrafları ve katılımcıların konuşmalarının da yer aldığı engelleri aşmak için size rehber olabilecek nitelikte bir çalışma ortaya konmuştur.

 

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN , çalıştay sırasında gösterilen özenin çalıştay kitabı için de gösterildiğini ve konuyla ilgili yapılan çalışmaların başarıya ulaşmasından duyduğu mutluluğu belirtti.Çalıştay sonuç kitabının projenin son ayağı olduğunu ifade eden Yalçın kitabın çok değerli bilgiler içerdiğinin altını çizdi.Ayrıca projenin başından sonuna kadar emeği geçen herkese teşekkür ederek eserin ilimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

19-08-201619-08-2016

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.