AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesini Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Afyonkarahisar Süleyman Demirel Fen Lisesini Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Süleyman Demirel Fen Lisesi ziyaretinde okul müdürü, müdür yardımcıları  öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 Okul idarecileriyle eğitim- öğretim yılının başlamasıyla ilgili değerlendirme yapan YALÇIN, teneffüste öğrencilerle de selamlaşarak çalışmalarıyla ilgili sohbet etti. Okulumuzun koridorlarına hazırlanmış soru çözüm köşelerinde öğrencilerimizle yakından ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ;öğrencilerimizin çalışmalarını yakından takip ettiklerini  ve başarılarının devamını dilediğini ifade etti. Öğretmen ve öğrencilerimizin motivasyonlarının artarak devam etmesi için destek olacağını Yeni Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof.Dr.Ziya SELÇUK ‘un getirdiği yeniliklerle tüm Milli Eğitim Camiasının yeni ve yenilikçi bir döneme girdiğini sözlerine ekledi.

Öğretmenlerin ,öğrenci servisleri hakkındaki sorularını cevapladı. Emniyetin de sürekli denetim yaptığını ,kaçak servisleri ve emniyet tedbirlerini sürekli denetlediklerini, nöbetçi öğretmenlerimizin de formlarda nelere dikkat edeceklerinin açıkça belirtildiğini, gördükleri eksiklikleri okul idaresine bildirmeleri gerektiğini vurguladı.

Okul öğretmenleri ; “2012 yılından beri İl Milli Eğitim Müdürümüz olarak Fen Lisemiz ile yakinen ilgilendiğiniz, o yıllarda okul binamız her haliyle eğitim öğretime elverişsiz durumdaydı. Tüm yenileme çalışmalarıyla birlikte bu sorunların hepsini aştığınız için çok teşekkür ediyoruz” dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  da; “Yapılan tadilatlar sonrası okul durumunun iyileşmesi sizleri olduğu kadar bizleri de mutlu ve huzurlu etti” karşılığını verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ; “Bu okul öğrencilerimizin bir projesi ilk defa ders kitaplarımıza konu oldu” diyerek herkesi tebrik etti. Görüş alışverişinin ardından ziyaret son buldu.

02-10-201802-10-201802-10-201802-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.