AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İle Osmangazi Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İle Osmangazi Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa DİNÇGEZ  Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Osmangazi Anadolu Lisesini ziyaretlerinde Okul Müdürlerimizden yapılan etkinlikler ile  eğitim-öğretimi  daha da nitelikli hale getirmek için yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa DİNÇGEZ Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki Şehit Ömer Halisdemir İlk Yardım Eğitim Merkezini de ziyaret ederek, eğitici ve kursiyerlerle istişarede bulundu. Sınıflardaki çalışmaları inceleyerek öğrencilerin merak ettikleri sorulara cevaplar  verdi.

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Osmangazi Anadolu Lisesinde öğrencilerimizle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizin isteklerini dinleyerek,  merak ettikleri konulardaki soruları cevapladı. Akademik çalışmaların yanında sosyal aktivitelere de önem verilmesi gerektiğini belirtti.

Öğretmenlerimize yaptıkları fedakarlıklar sebebiyle teşekkür etti. Eğitim-öğretim faaliyetlerinde yapılan yeniliklerin bakanlığımızca  desteklendiğini, yeniliklere daima açık olunması gerektiğini de hatırlattı.

Öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

05-10-201805-10-201805-10-201805-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.