AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Genç Nida Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması Ödül Törenine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Genç Nida Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması Ödül Törenine Katıldı...

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından her yıl mutat olarak yapılan  “Genç Nida “ Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Hafızlık yarışması TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

Yarışmaya Afyonkarahisar Merkez ve İlçelerimizden Anadolu İmam Hatip Liseleri, Kız Anadolu İmam Hatip Liseleri ve Çok Programlı Liselerin İmam Hatip Bölümlerinden 16 Okulumuz katıldı.

Güzel Kur’an Okuma Yarışmasında Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencisi; Havva Feride YAVUZ birinci, TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden Hıyam Ghanım Hıkmat AlBasri ikinci, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesinden Rana TORUN üçüncü oldu.

Hafızlık Yarışmasında Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Öğrencisi; Eda ÇİÇEK birinci, TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi; Şeyma Nur GÖRAL İkinci olmuştur.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt ÇINAR ve okul müdürü Ali ZENGİN taktim etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi, hazırlayan öğretmenlerini ve okul yöneticilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Yarışma hatıra fotoğrafının çekilmesiyle tamamlandı.

03-01-201803-01-201803-01-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.