AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Merkez TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulumuzu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Merkez TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulumuzu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Merkez TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulumuzu ziyaretlerinde Okul Müdürü Rasim BAYINDIR, müdür yardımcıları, öğretmen ve öğrencilerimiz ile sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ziyaretlerinde okul idaresi ile, öğrencilerimiz ve eğitim-öğretim hakkında fikir paylaşımında bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN sınıflarda öğrencilerle bir araya geldi. Derslerine iyi çalışmalarını, kendilerini her alanda yetiştirmelerini , topluma  yararlı  bir insan olabilmelerini istedi. Okumanın faydaları üzerine örnekler  verdi. Boş vakitlerinde bol bol kitap okumalarını istedi. Öğretmenlerimizle de görüşen YALÇIN;  eğitim-öğretim yılında motivasyonlarını arttırmak için ziyarete geldiğini ifade etti. Zamanın hızla geçtiğini bu zamanı en verimli şekilde değerlendirmemiz gerektiğini hatırlattı. Birlik vurgusu da yapan YALÇIN her durumda öğretmenlerimizin  İl Milli Eğitim Müdürlüğü’müz ile irtibat halinde olmasını, fikir tavsiye ve önerilerini açıklıkla dile getirmelerini istedi.

İadeyi ziyaretlerini beklediğini söyleyerek görüşmesini sonlandırdı.

03-10-201803-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.