AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor…

Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrenci motivasyonlarını arttırma amaçlı ziyarette, eğitim-öğretim üzerine bilgi alışverişinde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor…

Sınıfları da gezen YALÇIN öğrencilere; “Geleceğimizin teminatı siz gençlersiniz. İleride her biriniz farklı meslek sahibi kişiler olarak toplumda yer alacaksınız. Bu nedenle kendinizi geleceğe iyi hazırlamanız gerekir. Planlı çalışarak ve bol bol kitap okuyarak hedefinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra birden fazla dil öğrenmek sizi mesleğinizde daha donanımlı kılacaktır.” dedi.

8.sınıf öğrencilerinin; “ Sınav sistemiyle ilgili bir değişiklik olacak mı?” sorusuna değinen YALÇIN sınav sisteminin geçen yıla göre bir değişikliği olmayacağını söyledi.

Ders arasında okul öğretmenleri ile de görüşen Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN il genelinde Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortak sınav yapacak mısınız sorusuna; “Yeni eğitim-öğretim yılında il genelinde izleme sınavı yapılarak öğrenci gelişimi ve ders kazanımlarındaki  eksikliğin tespit edilip, öğretmenlerimiz ile bu eksikliklerin giderilmesi yönünde çalışmalar planlamaktayız” şeklinde açıklama yaptı.

2018-2019 Eğitim-öğretim yılının  hayırlı olması dilekleri ile ziyaretini sonlandırdı.

 

25-09-201825-09-201825-09-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.