AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN Okul  Ziyaretlerine Devam Ediyor…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN Şemsettin Güneş İmam Hatip Ortaokulu ile Karşıyaka İlkokulu’nu ziyaret etti.

Şemsettin Güneş İmam Hatip Ortaokulu’nda öğretmenlerimizle buluşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı geçmesi temennisi le başladığı sohbetlerinde öğretmenlerimizle tanıştı. Öğretmenlik mesleğinin özveri ve fedakârlık gerektirdiğini vurgulayarak çalışmalarını bu yönde daha da arttıracaklarından şüphe duymadığını belirtti. Bakanlık ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ücretli ya da kadrolu öğretmen farklılığı gözetmediklerini, sınıflarda öğrencilerinizle buluştuğunuzda yetiştireceğiniz bireylerin toplum içinde farklı mevkilerde yer alacaklarını, bilgili ve donanımlı olmaları gerektiğini unutulmamasını ve Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm öğretmenlerimizin eğitim-öğretim ile ilgili görüş, öneri ve tavsiyelerine ihtiyaçları olduğunu çekinmeden müdürlüğümüze iletmelerini istedi. Okul ziyaretini tamamlayarak Karşıyaka İlkokulu’na geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN birinci sınıf öğrencilerimizle sınıf ortamında buluştu. Sınıf öğretmenlerinden bilgi aldı. Okumaya hızlı geçmek için acele etmeyerek programa uymalarını ayrıca dersler için devlet kaynaklarının yeterli olduğunu, haricen ek kaynakları alınmaması gerektiğini hatırlattı. Öğrencilerle de yakından ilgilenen YALÇIN sınıf içi etkinliklere de katıldı. Okul İdaresiyle görüş alışverişi yaparak ziyareti sonlandırıldı.

27-09-201827-09-201827-09-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.