AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN TOKİ Sosyal Bilimler Lisemizi Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN TOKİ Sosyal Bilimler Lisemizi Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaretinde Okul Müdürü Kemal ÇEKİÇ, müdür yardımcıları, öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ziyaretinde okul idaresiyle derslikler, öğrencilerimiz, eğitim -öğretim durumları ve inşaatı devam eden erkek öğrenci pansiyonu ile ilgili konularda bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN teneffüste öğrencilerle buluşarak okul  ve dersleri hakkında sohbet etti. Öğretmenlerimizle de görüşen YALÇIN;  öğretmenlik mesleğinin kutsallığı, toplumdaki yeri ve önemi üzerinde durdu. Her bir bireyin farklı fikir ve düşüncelerde olabileceğini ancak okul bünyesinde birlik olmamız birlikte hareketle ortak hedefimiz olan öğrencileri başarıya ulaştırmamız gerektiğini vurguladı. Gelecekte değişik mesleklerle karşımıza çıkacak öğrencilerimizin ülkemiz ve milletimizin yanı sıra dünyaya da faydalı bireyler olması gerektiğini hatırlattı. Sosyal Bilimler Lisemizin başarısını arttırmak için tüm branş öğretmenlerimizin etkinliklerini maksimuma çıkarması gerektiğini hatırlattı.

Tüm okul personeline sağlıklı, huzurlu, hayırlı ve güzel bir eğitim-öğretim yılı geçirmeleri temennisi ile ziyaretini sonlandırdı.

03-10-201803-10-201803-10-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.