AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz İscehisar ve İhsaniye İlçelerimizde Ziyaretlerde Bulundu…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN 09 Nisan 2015 Perşembe günü İscehisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve 10 Nisan Cuma günü İhsaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek okul ve kurum müdürleri ile buluştu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz İscehisar ve İhsaniye İlçelerimizde Ziyaretlerde Bulundu…

     

Toplantılarda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin YALÇIN, okul-veli- öğrenci işbirliğinin önemine değinerek özellikle idarecilerimizin hem velilerimiz hem öğrencilerimiz ve hem de öğretmen/personel ile olan iletişimlerinin güçlü olması gerektiğine dikkat çekti. EKAP Projesi kapsamında çalışmaların aksatılmaması ve veri girişlerinin hassasiyetle yapılması gerektiğini vurgularken, Okullar Hayat Olsun Projesi çerçevesinde okullarımızdaki ortak alanların ders saatleri sonrasında velilerimizle ve öğrencilerimizle paylaşılmasını istedi. Sosyal ve kültürel etkinliklere ağırlık verilerek akademik eğitim ile bu tip etkinliklerin birbirini tamamladığını ve öğrencilerimizin bu etkinliklere mutlaka yönlendirilmesi gerektiğini belirtti. Toplantılar her iki ilçemizdeki okul ziyaretleriyle son buldu.  

 

       

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.