AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Bir Dizi Etkinliğe Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Bir Dizi Etkinliğe Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında ;

 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ve 14 takımımızın katıldığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvasına katıldı. Ardından,  24 Kasım Öğretmenler Günü  Anısına Oluşturulan Hatıra Ormanına, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR , Şube Müdürümüz Adem KARAKELLE , Afyon Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile ağaç dikildi. İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin düzenlediği “Dillerdeki Nağmeler” Şiir Dinletisi Programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN , Şube Müdürlerimiz  Mustafa KOÇAK ,Hikmet TUNCER ve Fevzi ÖZDEMİR katıldılar. Açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yaptı. Gelen istekleri  kırmayıp bir de şiir okudu. Afyon Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi  Müdürü Mehmet Akif ÇEŞMECİ ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ,Şube Müdürümüz Adem KARAKELLE ile ,merkezde bakılan  emekli öğretmenimiz İbrahim AYDEMİR’i ziyaret etti. İbrahim AYDEMİR’in öğretmenler gününü kutlayıp hal ve hatırını sordu. Merkez Ulu Camimizde, Öğretmenler Günü münasebetiyle Şehit Öğretmenlerimiz için Merkez İmam Hatip Öğrencilerimiz tarafından Mevlit Programı düzenlendi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, 24 Kasım Öğretmenler Gününün bir hafta süresince yoğun ve dolu programlarla kutlandığını söyleyerek, etkinlikleri hazırlayanlara, katılanlara ve emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür etti.

23-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.