AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “7 Ocak 7 Bucak” Proje Etkinliklerine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “7 Ocak 7 Bucak” Proje Etkinliklerine Katıldı…

Turizm Fakültesi Dekanı Şuayip ÖZDEMİR, Dekan Yardımcısı Ali AVAN ve Mustafa SANDIKÇI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt ÇINAR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa KOÇAK, İl Kültür Müdür Vekili Adalet ATACAN, Turuncu Bayrak Temsilcisi Ali AKGÜN, Elma ATAMAN, Güral Otel Müdürü Cenker YILMAZ, Akrones Termal Müdürü Ünal CENGİZ, İkbal Termal Müdür Yardımcısı İbrahim KIRIMLIOĞLU, Özgül Termal Müdürü Süleyman ÇINAROĞLU, Afbel Otel Genel Müdürü Muzaffer AKTAR,  Okul Müdürlerimiz, Okul Aile Birliği Temsilcileri, AŞPAD (Aşçılar ve Pastacılar Derneği)Temsilcileri ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmenlerimiz ,Emir Murat Özdilek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Turuncu Bayrak ve AŞPAD (Aşçılar ve Pastacılar Derneği) ortaklığı ile yürütülen “7 Ocak 7 Bucak” Proje etkinliklerine katıldı.

Bilinçli Tüketim, İsraf Etmeme, Milli Mutfak Hareketi, Yerli Üretim, Milli Üretim, Meslek Liselerinin cazibe merkezi haline gelmesinin sağlanması amacıyla yürütülen proje tanıtımında konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Bilinçli Tüketim Yapma, Milli Değerlerimize Sahip Çıkma, Meslek Liselerinin Canlandırılması gibi birçok konuda, bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Otel Yöneticilerimize ve tüm katılımcılarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Projeyle, Afyonkarahisar’dan yola çıkarak kendi ilimizde sektörlerle beraber bir farkındalık oluşturabilirsek ülkemizin kurtuluşuna selametine vesile olur beklentisindeyiz. Dünya üzerindeki üretimlerin insanları bir buçuk kez doyurabilecekken yetmemesi, birçok insanın maalesef açlıktan ölmesi kabul edilebilir bir durum değildir” dedi.

 Kamu spotu sunumunun ardından öğrenciler şiirlerini okudu. Turizm Fakültesi Dekanı Şuayip ÖZDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN tarafından, Turuncu Bayrak Platform Temsilcisi Ali AKGÜN ile Zaftoder Başkanı Ali Ulvi GÜMÜŞHAN’a teşekkür plaketleri verildi.

Hazırlanan yiyecek stantlarının gezilmesiyle program sona erdi.

28-12-201828-12-201828-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.