AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN 81 İlde Kitap Okuyoruz Etkinliğine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  81 İlde Kitap Okuyoruz Etkinliğine  Katıldı…

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce düzenlenen ‘’81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliğine   Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ,İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet TANIR, Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda öğrencimiz katıldı.

30 dakika süren etkinlikte öğrencilerimizle kitap okuyan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN: “Etkinlikteki temel amacımız topluma kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, kitap ve kütüphane hakkında farkındalık sağlamaktır. Etkinliğe destek veren tüm okullarımıza, öğretmenlerimize, üniversite öğrencilerine ve halkımıza teşekkür ediyorum. Okuyan, sorgulayan, düşünen, kavrayan, değerlendiren, analiz eden, üreten ve yayan bir nesle kavuşmuş oluruz. Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak istiyorsak toplumumuza okuma kültürünü aşılamak zorundayız. Bu da en başta aileler, okullar ve kütüphanelerin çok daha fazla etkin olmasından ve aralarındaki iş birliğini artırmasından geçiyor.” dedi.
Etkinlik öğrencilerle fotoğraf çektirilmesiyle son buldu.

27-03-201927-03-201927-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.