AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Açık Öğretim Okulları Program ve İçerik Geliştirme Çalıştayı Açılış Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Açık Öğretim Okulları Program ve İçerik Geliştirme Çalıştayı Açılış Programına Katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Açık Öğretim Okulları Program ve İçerik Geliştirme Çalıştayı Açılış Programına Katıldı...

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında “Açık Öğretim Okulları Program ve İçerik Geliştirme”  çalıştayının  açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın katılımıyla Afyonkarahisar  Çakmak Otel’de yapıldı.

 Açılış programına Bakanlığımız Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan DURMUŞ, Açık Öğretim Okulları Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ,  Sosyal Ortaklar Daire Başkanı Sedat ABDULHAKİMOĞULLARI, İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz katıldı.

 

 Açılışta konuşma yapan YALÇIN; ” Her Zaman, Her Yerde, Herkes İçin Eğitim” düsturu ile yola çıktıklarını ve yaygın eğitimde her kesimin elini taşın altına koyması gerektiğini vurguladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz, yetişkin eğitimlerini son derece önemsiyoruz. Aldığımız veriler şunu gösteriyor ki yaygın eğitimde alınan başarı doğrudan örgün eğitime de yansıyor. Halkımızın eğitilmesine yönelik ciddi mesafe alacağımıza inanıyorum diyerek 17 Kasım tarihinde son bulacak olan çalıştayın katılımcılarına teşekkür ederek sözlerine son verdi.

16-11-201716-11-201716-11-2017

 

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.