AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Açık Uçlu Soru Hazırlama Kursunu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Açık Uçlu Soru Hazırlama Kursunu Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL ve Kamil Miras Anadolu Lisesi Müdürü Yaşar KALE, Kamil Miras Anadolu Lisesi’nde, edebiyat ve matematik öğretmenlerimize yönelik Açık Uçlu Soru Hazırlama Kursu’nu ziyaret etti.

Eğitim sınıflarında öğretmenler ile sohbet eden YALÇIN; “Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Birimince düzenlenen kursta, 33 edebiyat ve matematik öğretmenimize yeni tarzda soru hazırlama eğitimleri beş gün süresince 30 saat olarak verilecektir. 2023 eğitim öğretim vizyonunda yeni vizyona uygun sorular önem arz etmektedir. Ülke genelinde yeni tarzda soru hazırlayabilecek çok sayıda öğretmene ihtiyacımız var. İhtiyaçlarımızı karşılamak için açtığımız kurslardaki eğitmenlerimize fedakarlıkları için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  kursiyerlerimize başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

 

05-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.