AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın AFEMEK Ve HEM Kurslarının Yıl Sonu Sergi Açılışına Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın AFEMEK Ve HEM Kurslarının Yıl Sonu Sergi Açılışına Katıldı.

Afyonkarahisar Belediyesi El Sanatları ve Mesleki Eğitim Kursları (AFEMEK) ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde 2017-2018 eğitim öğretim yılında Bilgi Evlerinde açılan el sanatları kurslarının yılsonu sergisi Atatürk Kültür Merkezi Sergi Salonunda misafirlerin beğenisine sunuldu.

            Açılan sergiye; Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN ve eşi Emine ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat DİKTAŞ, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel SARLIK, Türk Anneler Derneği Onursal Başkanı Seviye ÖZSOY ve çok sayıda davetli katıldı.

Usta öğreticiler tarafından verilen eğitimler neticesinde, kurslara katılan 150 kursiyerin yaptığı, sergilenen el emeği göz nuru eserler, protokol üyeleri ve açılışa katılan davetlilerden tam not aldı.

07-05-201807-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.