AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Basın Yayın Derneğini Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Basın Yayın Derneğini Ziyaret Etti…

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneğini ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Dernek Başkanı Sezer KÜÇÜKKURT ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak görevleriniz hayırlı olsun. Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Elbette ki bu birleşmeden güç  ve huzur doğacaktır. Basın mensuplarına hizmet alanı genişleyecektir.” dedi.

 Dernek çalışmaları hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a  bilgiler veren Sezer KÜÇÜKKURT; “ Sayın Milli Eğitim Müdürüm yeni dernek binamıza gelip hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak  bizleri  onurlandırdınız. Bildiğiniz üzere daha önce iki derneğimiz vardı. İki dernek başkanımızda fedakârlık gösterdi. Neticesinde güzel bir birliktelik ortaya çıktı ve tüm Türkiye’ye örnek oldu. İnşallah ilimize basın alanında da derneğimiz aracılığı ile hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

İyi niyet ve temennilerin ardından fotoğraf çekimleri ile ziyaret sonlandı.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.