AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar e-Twinning 1. İl Çalıştayı Kapanış Törenine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar e-Twinning 1. İl Çalıştayı Kapanış Törenine Katıldı…

e-Twinning 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Afyonkarahisar 1. İl Çalıştayı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ‘ın katılımıyla, TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda,  düzenlenen törenle sona erdi. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün e-Twinning portalının tanıtımı ve e-Twinning projelerinin ilimizde yaygınlaştırılmasını hedeflediği çalıştayda, 10 eğitimci, 40 öğretmenimize 19-20-21 Aralık tarihlerinde eğitim verdi. Törende İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Eğitimcilerimiz bu süreçte katılımcı öğretmenlerimize Kahoot Uygulaması, e-Twinning proje planlama ve ortak bulma, proje hazırlama, e-Twinning Live Potel Tanıtımı, Canva Uygulaması, Twinspoce Tanıtımı, Plıckers Uygulaması, Geogle Forms Uygulaması, Artırılmış Gerçeklik ve Kalite Etiket Sunumu konularında bilgi aktardı. Ayrıca çalıştay sürecinde yazılan ve onaylanan 22 projenin sunumu da öğretmenlerimiz tarafından yapıldı. Tüm bu çalışmaların ilimize ve ülkemize faydalı projeler çıkarılmasına yardımcı olacağını düşünüyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın eğitimcilerimize teşekkür, öğretmenlerimize katılım belgesi vermesiyle tören sona erdi.

21-12-201821-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.