AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar e-Twinning 7.İl Çalıştay Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar e-Twinning 7.İl Çalıştay Açılışına Katıldı...

TOBB İmam Hatip Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, e-Twinning 7.İl Çalıştayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇINaçılış konuşmasıyla başladı. YALÇIN konuşmasında; "e-Twinning çalışmalarını ilimizde 7 yıl önce başlattık.Kısa zamanda çok iyi bir ivme yakaladık. Yeni katılan arkadaşlar süreç içerisinde konular ve çalışmalar ile ilgili çok şey öğreneksiniz. Öğrenmek ve bilgiyi depolamak yeterli olmaz. Öğrendiklerinizi davranışa dönüştürebilmeniz gerekiyor. Amacımız öğrendiğimiz bilgi ve becerileri doğru olarak yayabilmek. Çalıştaya gönüllü katılmak isteyen öğretmen sayısının fazlalığı bizi sevindirdi. Bildiğiniz üzere bilişim teknolojilerinin eğitimdeki rolü her geçen gün artmakta. Eğitimin teknolojiyle birlikte daha kapsamlı hale gelmesi ülkelerin ortak projeler yapmasına, sınırların ortadan kalkmasına neden olmuştur. Bu projenin amacı Avrupa'nın değişik ülkelerinde görev yapan öğretmenlerin bilgi paylaşımı yapabileceği çevirim içi bir ortam oluşturmaktır. Böylesine önemli bir çalıştaya emek veren katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Çalıştayın başarılı geçmesi temennisi ve fotoğraf çekimlerinin ardından program sona erdi.

17-09-201917-09-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.