AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretlerinde, okul idaresinden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Öğretmenlerle buluşmasında yetiştireceğimiz öğrencilerimizin bilgi ve mesleki donanımlarının yanı sıra ahlaklı, terbiyeli, vatanını ve milletini seven, zararlı alışkanlıklardan uzak kalabilen bireyler olmaları için ayrı bir çaba içerisinde olunması gerektiğini vurguladı. İlimizin turizm alanında  temsilcisi olacak öğrencilerin yetiştirilmesinde  okulumuzun ayrı bir önem taşıdığını belirterek, tüm öğretmenlerimize, iyi insan yetiştirmek ortak amacımız olsun dedi.

Çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür eden YALÇIN, öğretmenlerimizin yaklaşan öğretmenler gününü  kutlayıp, ziyaretini sonlandırdı.

22-11-201822-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.