AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar eTwinning Eğitmenlerine Plaket Verdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar eTwinning Eğitmenlerine  Plaket Verdi...

eTwinning Faaliyeti çerçevesinde  e Twinning projelerinin yaygınlaştırılması ve kalite projelerin yapılması adına Afyonkarahisarda gelenekselleşen il çalıştaylarında görev alan eğitmen öğretmenlerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  tarafından plaket  verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde düzenlenen ödül töreninde Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY ile eTwinning koordinatörü Nursefa KESKİN eşliğinde il çalıştaylarımızda görev alan öğretmenlerimiz hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  törende yaptığı konuşmalarında; " eTwinning faaliyetlerinin en temel amacı Avrupa'nın farklı ülkelerinden öğretmenlerin, deneyimlerini paylaşıp, fikir alış verişinde bulunabileceği çevrim içi bir ortam oluşturmaktır. Öğretmenlerimiz teknolojiyi eğitime bu projeler ile adapte etmektedir. İlimizde yapılan çalıştaylar proje üretmede öğretmenlerimize destek vermektedir. Eğitmenlerimize fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın makamında kabul ettiği eğitmen öğretmenlerimize plaket takdimi ile tören sona erdi. 

 

11-10-201911-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.