AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Eğitim Alanı Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Eğitim Alanı Açılışına Katıldı...

Selçuklu İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni  Şükriye İŞİSAĞ  koordinesinde, Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda kalan 0-6 yaş arasındaki 6 çocuk için oluşturulan Okul Öncesi Eğitim Alanı Açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Afyonkarahisar Kapalı Ceza İnfaz Kurum Müdürü Yaşar YÜCEL, Selçuklu İlkokulu Müdürümüz Eralp Ekrem GEÇE, Müdür Yardımcılarımız Serdar KEYİKPINAR ile Fatih KAZAK katıldı.

Açılış öncesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Kapalı Ceza İnfaz Kurum Müdürü Yaşar YÜCEL'den kurum bünyesinde bulunan kütüphane, spor salonu ve eğitim alanları hakkında bilgi aldı.

 Ardından açılışı gerçekleştirilen Okul Öncesi Eğitim Alanında konuşan YALÇIN; "Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Halk Eğitim Merkezimiz tarafından hükümlülere çeşitli kurslar düzenlemekteyiz.0-6 yaş gurubu 6 çocuğumuzun da eğitim öğretimin dışında kalmaması için Okul Öncesi Eğitim Alanı oluşturmak istedik. Buradaki anasınıfı materyal ve malzemelerinden oyuncak, akıl ve zeka oyunları setleri, kitap ve dolap benzeri ihtiyaçlarını şimdilik giderdik. İlerleyen zamanlarda eksik ve ihtiyaçların giderilmesi konusunda yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bizlerle  her konuda işbirliği içerisinde olan Kapalı Ceza İnfaz Kurum Müdürü Yaşar YÜCEL'e çok teşekkür ediyorum. Selçuklu İlkokulu idarecilerimize ve çocuklarımıza eğitim öğretim verecek okul öncesi öğretmenimize ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Kapalı Ceza İnfaz Kurum Müdürü Yaşar YÜCEL ise yaptığı konuşmasında; "Bundan öncesinde de İl Milli Eğitim müdürlüğümüzden eğitim öğretim adına sürekli destek alıyorduk. Bu desteklerini Okul Öncesi Eğitim Alanı açarak bir adım daha ileriye taşıdılar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a, Selçuklu İlkokul idarecilerimize ve kurumumuzdaki yavrularımıza eğitim verecek öğretmenimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kapalı Ceza İnfaz Kurum Müdürü Yaşar YÜCEL'in İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN ve Selçuklu İlkokulu idare ve okul öncesi öğretmenimize plaket takdimiyle program sona erdi.

06-07-201906-07-201906-07-201906-07-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.