AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaretlerinde Okul Müdürü Osman TEZGİDEN'den okulumuzdaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ardından öğretmenlerimizle yarıyıl tatili öncesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci döneminde yürütülen çalışmaları değerlendiren YALÇIN;  "Okullarımızda görev yapan tüm öğretmenlerimizin okul içerisinde yürüttükleri eğitim öğretim çalışmalarını veli ve öğrencilerimizle diyalog içerisinde kalarak okul dışında da devam ettirebilmeleri çok önemli. Bu da öğretmenlerimizin coşkuyla çalışmaları ve konsantrasyonlarını kaybetmemelerine bağlı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimizin süreç içerisinde azimlerini kaybetmemeleri için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum " dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, okulumuz bünyesinde yer alan atölyelerimizi de ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet etti. Öğrencilerimize bölümleriyle ilgili çok güzel iş imkanları olduğunu,  bu iş imkanlarından faydalanabilmeleri için gerekli olan bilgi, beceri ve tecrübeyi öğretmenleri rehberliğinde çok çalışarak kazanabileceklerini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın atölyelerimizde öğrencilerimizin kullanımına sunulan makinaları ve makinalarla öğrencilerimizin yaptığı ürünleri incelemesinin ardından ziyaret sona erdi.

07-01-202007-01-202007-01-202007-01-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.