AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyon’u Son Vatan Bilenler Proje Ekibini Makamında Kabul Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Afyon’u Son Vatan Bilenler Proje Ekibini Makamında Kabul Etti...

Kocatepe Anadolu Lisesi Afyon’u Son Vatan Bilenler adlı proje kitabını tanıtmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ı ziyaret etti. Ziyarete Okul Müdürü Basri İŞLEK ve proje ekibi katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; projenin gençlerimizin milli ve manevi değerlerine sahip çıkması için önemli olduğunu ifade etti. Kurtuluş Savaşı yıllarına ait halk arasında anlatılan hikâyelerin derlenip kitap haline getirilmesinin ilimize katkı sağlayacağını, şehitlerimizin bu satırlarla anılmasına katkı sağlayan öğretmen, öğrenci ve idarecilere teşekkür etti.

Afyon’u Son Vatan Bilenler adlı eserin Okul Müdürü Basri İŞLEK tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a tanıtımı ve hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle toplantı sonlandırıldı.

07-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.